0 800 307 555
0 800 307 555

Ikea планує запустити онлайн-платформу для продажу своїх меблів і товарів конкурентів


Ikea планує запустити онлайн-платформу для продажу своїх меблів і товарів конкурентів

Шведський рітейлер Ikea розглядає можливість запуску онлайн-платформи для продажу не тільки своїх меблів, але і продукції конкурентів.

Компанія також готується до тестування можливості продажу своїх товарів через сторонні інтернет-майданчики, такі як, наприклад, Alibaba або Amazon, заявив головний виконавчий директор Inter Ikea Торбьорн Луф в інтерв’ю газеті Financial Times.

За словами Т. Луфа, компанія оцінює можливість запуску платформи, яка є чимось середнім між власним сайтом Ikea і такими порталами, як Amazon, які продають практично все.

Він підкреслив, що Ikea поки що не веде переговорів з жодним зі своїх конкурентів. При цьому, за його словами, компанія була б рада бути залученою у створення галузевої платформи для глобальних продажів.

За словами Т. Луфа, нові маршрути для розвитку онлайн-продажів будуть відкриватися в найближчі роки, і він хотів би, щоб Ikea була частиною цього процесу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua