Скільки читачі Finance готові витратити на День св. Валентина (результати опитування)Щорічне дослідження Mastercard Love Index, яке аналізує транзакції за платіжними картками у період святкування Дня святого Валентина протягом останніх трьох років, виявило, що українці почали витрачати значно більше коштів на романтичні подарунки, порівняно з 2016 роком.

Осяги витрат до Дня святого Валентина у 2018 році зросли на 100%, а загальна кількість транзакцій збільшилася на 94%. Для порівняння, у світі витрати до Дня усіх закоханих зросли на 3%. Кількість транзакцій в e-commerce у найромантичніші дні минулого року в Україні зросла на 84%, стверджують у Mastercard.

Виявляється, 31% покупців в Україні планують романтичні покупки і роблять їх заздалегідь. Серед улюблених подарунків українців до Дня святого Валентина — квіти та ювелірні вироби. Дані дослідження вказують, що загальна сума витрат на квіти зросла на 179%, а на ювелірні вироби — на 107%.

Відповідно до Mastercard Love Index тенденція на матеріальні подарунки залишається стійкою. Однак, світовими фаворитами у переліку святкових сюрпризів залишається відпочинок у готелі на День усіх закоханих або ж романтична подорож із коханими.

Ознайомившись з цією інформацією, ми вирішили запитати у читачів Finance.ua: яку суму ви готові витратити на День св. Валентина?

Виявилося, не все так райдужно, як у дослідженні. До цього свята читачі більшою мірою байдужі. Так, читач під ніком Financial Expert стверджує, что не вважає День св. Валентина та 8 Березня надто значними святами, щоб витрачати на подарунки великі суми.

Solar_simfi каже, що це свято лише для торговців квітами та…

А Ferox не може зрозуміт, як на таке свято, наприклад дружині, можна щось дарувати. Адже, на його думку, якщо у вас справжня сім’я, то всі гроші – це гроші сім’ї.

Та не всі поділяють таку позицію. Користувач під ніком maxgordeev вважає, що головне – увага, і для цього не потрібні мільйони.

В цілому, 72% опитаних читачів готові витратити на День св. Валентина лише до 1 тис. гривень. Лише 6% респондентів намагаються вкластися у 2 тис. гривень. Стільки ж (6%) купують подарунки на суму до 5 тис. гривень.

При цьому 16% опитаних, щоб дивувати й радувати коханих, готові розщедритися на суму більше, ніж 5 тис. гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua