0 800 307 555
0 800 307 555

НБУ заявив, що у нього незаконно відібрали зерновий термінал "Бориваж"


НБУ заявив, що у нього незаконно відібрали зерновий термінал "Бориваж"

Національний банк заявив, що 31 січня державний реєстратор неправомірно вивів з-під обтяження і припинив договір іпотеки, предметом якого є морський перевалочно-складський комплекс зернових вантажів з причалом в Одеській області (термінал “Бориваж”).

Про це йдеться на сайті НБУ.

Таке рішення реєстратор комунального підприємства “Агентство реєстраційних послуг” приймав на підставі скасованих Верховним Судом влітку 2018 року рішень судів першої та апеляційної інстанції.

“Нацбанк обурений незаконними діями представників ТОВ «Агротермінал Логістик »та державного реєстратора, наслідком яких може стати нанесення багатомільярдних збитків державі. 11 лютого НБУ подав відповідну скаргу на дії реєстратора в Комісію з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації при Мін’юсті. Також Нацбанком подано в правоохоронні органи заяву про вчинення державним реєстратором та представниками «Агротермінал Логістик» злочину. НБУ вживатиме всіх можливих заходів для відновлення його порушених прав і недопущення заподіяння збитків державі”, – заявив начальник управління претензійно-позовної роботи юридичного департаменту НБУ Віктор Григорчук.

Термінал “Бориваж” був переданий Нацбанку в іпотеку в грудні 2014 року пов’язаною з колишніми власниками Приватбанку компанією “Агротермінал Логістик” в якості забезпечення за наданим банку кредитом рефінансування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НБУ
Опитування
В Контексті Finance.ua