0 800 307 555
0 800 307 555

Індустріалбанк реалізував півтонни золота в 2018 році


Індустріалбанк реалізував півтонни золота в 2018 році

У 2018 році Індустріалбанк реалізував через мережу своїх відділень понад 540 кг золота, 1 647 кг срібла і 643 ювілейні монети.

Індустріалбанк є одним із лідерів ринку банківських металів і має можливість завозити золото з Європи. Банк обслуговує ряд великих клієнтів – ювелірних заводів. В Україні ліцензію на роботу з дорогоцінними металами мають 45 банків, але лише близько десятка з них займаються металами активно.

«Інвестиція в золото вигідна в довгостроковій перспективі. Успішність вкладення коштів залежить від ваги зливка – чим більший зливок, тим інвестиція потенційно вигідніша, оскільки ціна за грам зменшується. У той же час, з врахуванням вимог щодо ідентифікації та сплати податків з суми одержаного прибутку при покупці злитків на суму від 50 тис грн, покупці віддають перевагу стограмовим зливкам, – коментує Андрій Львів, Директор Департаменту банкнотного банкінгу Індустріалбанку, – За нашою статистикою частка продажів таких зливків досягає 80% від усього обсягу продажів металів».

Найбільший дохід від інвестицій в золото приносять депозити в цьому дорогоцінному металі. На сьогоднішній день прибутковість за цими депозитами для приватних осіб становить 1% – 1,5% річних в залежності від терміну (півроку, рік, 2 роки), для юридичних осіб -– від 0,65% до 0,85% річних в залежності від строку та можливості дострокового розірвання.

Депозити в золоті бувають з фактичною поставкою і без фактичної поставки. У першому випадку, необхідно купити зливок і розмістити його на депозиті. У другому випадку, клієнт вкладає в банк свої гроші, які перераховуються за курсом НБУ в еквівалент обраного металу. Індустріалбанк пропонує клієнтам юридичним особам депозит без фактичної поставки з такими умовами: мінімум 5 тр унцій (від 155 грам), відсотки нараховуються або щомісяця, або наприкінці терміну дії договору, строк від 93 до 365 днів. При виборі варіанту отримання відсотків в кінці терміну вкладник отримує суму депозиту і нараховані відсотки золотими злитками або в гривнях за курсом банку на день закриття депозиту – наприкінці дії договору. Для клієнтів фізичних осіб депозит у золоті пропонується з фактичною поставкою. Мінімальна вага для відкриття депозиту – 50 грам. Відсотки виплачуються в кінці строку дії депозиту. Найвигідніший варіант для юридичних осіб – це поточний рахунок у золоті: відкриття такого рахунку коштує 50 гривень, щомісячна сума обслуговування 50 грн, видача банківських металів з рахунку входить до вартості пакету, прийом готівки на рахунок до 500 тис грн також входить у вартість обслуговування. На такий рахунок не нараховується відсоток, однак як тільки клієнт вважатиме, що золото досягло локального максимуму, він може оперативно зняти і тим самим зафіксувати прибуток. Для фізичних осіб також існує поточний рахунок в банківських металах. Його відкриття коштує 60 грн, але якщо у клієнта є платіжна картка або будь-який рахунок, відкритий у відділенні, де планується відкриття рахунку в банківських металах – 30 грн. Якщо ж депозит у золоті і рахунок в золоті відкриваються в один день, відкриття рахунку коштує всього 1 гривню.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Індустріалбанк
Опитування
В Контексті Finance.ua