0 800 307 555
0 800 307 555

Ціна активів Фідобанку "на папері" у 5 разів вища за реальну - Фонд гарантування


Ціна активів Фідобанку "на папері" у 5 разів вища за реальну - Фонд гарантування

Активи ПУАТ «Фідобанк» «на папері» коштували майже 9 млрд грн, а за висновками незалежних оцінювачів їхня вартість ледве перевищила 2 млрд грн.

Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

“Вартість активів ПУАТ «Фідобанк» при оцінці виявилась майже у 5 разів нижчою за ту, що була показана у балансовій звітності банку: якщо «на папері» активи коштували майже 9 млрд грн, за висновками незалежних оцінювачів їхня вартість ледве перевищила 2 млрд грн”, – йдеться в повідомленні.

За словами директора департаменту розслідування протиправних діянь ФГВФО Катерини Мисник, однією з нетипових махінацій було переведення ПУАТ «Фідобанк» у липні 2015 р. на рахунок певної кіпрської компанії у BANK OF NEW YORK 3,8 млн доларів як роялті за використання товарного знаку банку.

Також, однією з перших і наймасштабніших шахрайських схем в ПУАТ «Фідобанк» стала псевдоінвестиційна діяльність навколо придбання його власником у 2013 р. «Ерсте Банку».

Також, нібито для поліпшення фінансового стану банку ПУАТ «Фідобанк» було прокредитовано на 1,5 млрд грн підконтрольні факторингові компанії, директорами яких були працівники служби безпеки ПУАТ «Фідобанк».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ФГВФО
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua