0 800 307 555
0 800 307 555

У Firefox 67 буде захист від майнінгу і система контролю сканерів відбитків пальців


У Firefox 67 буде захист від майнінгу і система контролю сканерів відбитків пальців

У Firefox 66 з’явиться не тільки відключення автоматичного запуску відеороликів, а й відключення розширень у приватному режимі.

У наступній збірці планується додати функцію блокування скриптів для майнінгу криптовалют на сайтах, а також систему контролю сканерів відбитків пальців.

І якщо з першим пунктом все зрозуміло – криптомайнінг навантажує процесор, збільшує витрату енергії, знижуючи автономність ноутбука, то другий потребує пояснення.

Бізнес-ноутбуки давно вже оснащені сканерами відбитків пальців. На звичайних лептопах вони з’явилися недавно, приблизно в один час зі смартфонами. Як виявилося, зручна можливість використовувати відбиток замість пароля може потенційно бути небезпечною. Адже для ідентифікації пристрою сайти збирають досить багато даних: розмір і роздільну здатність екрана, мову інтерфейсу, Plug-in браузера та встановлені шрифти.

Все це дозволяє потенційно використовувати відбитки пальців для повної або часткової ідентифікації окремих користувачів або пристроїв. Це працює навіть при неможливості прочитати cookie-файли, при приховуванні клієнтського IP-адреси і навіть використанні іншого браузера. Деякі експерти з комп’ютерної безпеки вважають, що простота прив’язки всіх даних до відбитка з лишком «компенсується» низьким рівнем безпеки цієї технології.

Mozilla випустить оновлення Firefox 67 вже 14 травня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua