0 800 307 555
0 800 307 555

АМКУ перевірить економічну обґрунтованість підвищення тарифу в Харківському метро


АМКУ перевірить економічну обґрунтованість підвищення тарифу в Харківському метро

Харківське територіальне відділення Антимонопольного комітету перевіряє правомірність підвищення оплати у Харківському метрополітені.

Про це повідомляє офіційний сайт АМКУ.

Читайте також: АМКУ проти кабмінівського порядку монетизації субсидій

У повідомленні відзначається, що АМКУ перевірить економічну обґрунтованість підвищення ціни за проїзд у метро.

«З метою перевірки економічного обґрунтування встановлення нової вартості проїзду, територіальним відділенням розпочато дослідження дотримання порядку при визначенні тарифу послуги з перевезення пасажирів метрополітеном, яку надає КП «Харківській метрополітен», у розмірі 8,00 грн. за одне пасажироперевезення», – повідомляє АМКУ.

Антимонопольний комітет нагадав, що ціну на проїзд було підвищено 6 лютого цього року.

«06 лютого 2019 року на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради прийнято рішення «Про встановлення тарифу на послугу з перевезення пасажирів метрополітеном». Згідно з рішенням, вартість проїзду в Харківському метрополітені збільшена з 5 грн. до 8 грн. за одну поїздку. Харківським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України проект вищевказаного рішення не погоджувався, оскільки згідно з діючим законодавством погодженню підлягає установлення порядку визначення тарифів для об’єктів антимонопольного регулювання, а не сам тариф на послугу з перевезення пасажирів метрополітеном», – підсумовує АМКУ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:АМКУ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua