0 800 307 555
0 800 307 555

ПриватБанк запускає обмін валют в терміналах самообслуговування і в Приват24


ПриватБанк запускає обмін валют в терміналах самообслуговування і в Приват24

“ПриватБанк” з 7 лютого запускає послугу обміну валют у всіх терміналах самообслуговування та онлайн-обміну валют у Приват24.

Про це повідомляє керівник мережі регіональних прес-офісів банку Інна Музичук у Facebook.

Як зазначила Музичук, в терміналі самообслуговування “ПриватБанку” потрібно вибрати послугу “Обмін валют” у меню термінала “Банківські послуги”, внести готівкову валюту та визначити картку, на яку буде перераховано гривні.

Крім того, у режимі онлайн можна буде купувати та продавати євро та долари. Продаж валюти онлайн буде здійснюватися за поточним комерційним курсом банку без комісій. У Приват24 та мобільному додатку можна купувати та продавати долари та євро для зарахування на валютні картки або депозити з банківських карток у гривні (у межах встановленого НБУ ліміту до 150 тис. грн на добу), повідомила вона.

“Якщо в клієнта немає валютної картки, інтернет-картку в доларах або євро можна оформити безкоштовно прямо в Приват24”, – додала Музичук.

До речі, на порталі Finance.ua можна замовити кредитну картку Приватбанку, а також вибрати картку іншого банку. Для цього створили спеціальний Сервіс.

Вибрати кредитну картку 💳

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua