881
ПриватБанк здаватиме нерухомість в оренду через blockchain
— Фінтех і Картки
Державний ПриватБанк розпочав продаж прав оренди на нерухомість через систему електронних аукціонів СЕТАМ, в основі якої лежить технологія blockchain.
Наразі там виставили перші 17 об’єктів нерухомості, що знаходяться у місті Дніпро. Термін оренди складає від 1 до 3 років, а сумарна початкова вартість таких приміщень перевищує 5,61 мільйона гривень.
Читайте також: У Приватбанку назвали терміни випуску картки UnionPay
«Наша співпраця принесла додатково для Приватбанку вже 30 млн грн. Продали 54 лоти, переважно нерухомість у Києві та Дніпрі. Впевнений, що і права оренди, які установа вперше виставила через електронний аукціон, знайдуть свого покупця», — повідомив директор СЕТАМ Віктор Вишньов.
За матеріалами: hromadske
Поділитися новиною
Також за темою
Поповнення карток ПУМБ із закордонних карток Visa — стало ще вигідніше
Голова JPMorgan повідомив про вигоду від інвестицій у ШІ
monobank запустив «Базар» у застосунку
Alliance bank оновив реферальну програму: до 3 000 грн щомісяця за запрошення друзів до застосунку Alliance
НБУ розповів про нові можливості для приймання оплати за допомогою миттєвих кредитових переказів
Українці отримують все менше грошей із-за кордону
