0 800 307 555
0 800 307 555

5 змін, які очікують українців у лютому


5 змін, які очікують українців у лютому

У лютому українці отримають нові платіжки за електроенергію. Тариф цього разу не зміниться, проте в квитанціях буде два рядки. Частина грошей піде постачальнику електроенергії, інша – оператору системи розподілу.

7 лютого набере чинності новий закон про валюту, який прийняли ще торік. Він передбачає істотну лібералізацію валютних операцій як для компаній, так і для громадян. Можна буде змінювати валюту в банківських додатках і навіть у банкоматах.

У лютому істотно зростуть зарплати українських військових. Наприклад, військовий лікар буде отримувати 15,5 тис. грн, а льотчик – 21,9 тис. грн.

Наприкінці кінці лютого завершується термін для пільгового розмитнення авто на єврономерах. Після 22 лютого пільгова ставка акцизного збору не застосовується. Тому платити доведеться повну вартість.

У лютому більшість провайдерів збираються підвищувати тарифи на інтернет як мінімум на 15-20%. Про подорожчання з 120 до 155 грн з 1 лютого попередив своїх абонентів провайдер “Київстар”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua