0 800 307 555
0 800 307 555

У 2018 році "Кредобанк" видав більш як 1,5 мільярда гривень автокредитів


У 2018 році "Кредобанк" видав більш як 1,5 мільярда гривень автокредитів

«Кредобанк» нарощує обсяги автокредитування. У 2018 році банк видав кредитів на придбання автомобілів на 1,5 мільярда гривень. Завдяки кредитним програмам банку минулого року власниками автомобілів стали 3000 українців.

Нині «Кредобанк» є одним з лідерів українського ринку кредитування купівлі транспортних засобів та пропонує клієнтам-фізичним особам повний спектр послуг у цьому напрямку — кредити на придбання автомобілів на первинному ринку та вторинному ринку, кредити на поточні потреби під заставу автомобілів, а також фінансовий лізинг автотранспорту для фізичних та юридичних осіб. Одним із ключових напрямків роботи з автокредитування є співпраця з провідними автодилерами України — станом на січень 2019 року «Кредобанк» продовжив співпрацю з кредитування автомобілів HYUNDAI в усій мережі офіційних дилерів ТОВ «Хюндай Мотор Україна». Спільні акційні кредитні програми також продовжено з імпортерами «Ем Ем Сі» (автомобілі Mitsubishi), «Пежо Сітроен Україна» (авто Peugeot та Citroen), «Автоторіно» (автомобілі Fiat). АТ «Кредобанк» також очікує відновлення в першому кварталі цього року спільних акційних кредитних програм з дилерською мережею корпорації «Укр-Авто», а саме з імпортерами «Фалькон-Авто», «Сі Ей Автомотів» «Дженерал Авто Груп», такі акційні програми користувалися неабиякою популярність серед наших клієнтів у 2018 році.

«Нині «Кредобанк» пропонує одні з найпривабливіших умов кредитування купівлі автомобілів, а також є одним з небагатьох банків, які надають кредити на автомобілі з пробігом, таким чином АТ «Кредобанк» збільшив обсяг продажу таких авто на 14% в порівнянні з 2017 роком. Програми та пропозиції банку допомогли втілити в життя мрію про власний автомобіль багатьом українцям — у 2018 році департамент автокредитування «Кредобанку» пройшов відмітку «20-тисячного клієнта» що придбав автомобіль через АТ «Кредобанк», — говорить виконавчий директор напрямку споживчого кредитування та автокредитування АТ «Кредобанк» Олександр Кушлик.

Детальніше з умовами кредитування автомобілів можна ознайомитись тут.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Кредобанк
Опитування
В Контексті Finance.ua