НБУ оштрафував Універсал Банк на 14,4 млн грн за ризикову діяльність у фінмоніторингу


НБУ оштрафував Універсал Банк на 14,4 млн грн за ризикову діяльність у фінмоніторингу

Національний банк України наклав штраф на Універсал Банк (Київ) в розмірі 14 млн 382,472 тис. грн за провадження ризикової діяльності в сфері фінансового моніторингу на загальну суму близько 2,8 млрд грн.

Як повідомляється на веб-сайті регулятора, штрафник проводив клієнтам фінансові операції з переказу коштів, які містять ознаки відмивання, в сумі близько 2,8 млрд грн. При цьому основний обсяг зазначених операцій припадав на період з червня 2016 року по травень 2017 року.

“Ці операції проводилися, зокрема, на підставі документів, що містять недостовірну інформацію або при відсутності будь-яких підтверджуючих документів. Вони проводилися з метою перерозподілу фінансових потоків, отриманих від контрагентів за один вид товарів (послуг) для подальшого перерахування іншим контрагентам за зовсім інші товари (послуги)”, – зазначено в повідомленні НБУ.

Більше того, зазначає Нацбанк, Універсал Банк продовжував обслуговувати тих клієнтів, щодо яких прийняв рішення про припинення з ними ділових відносин (цим клієнтам встановлено неприйнятно високий ризик), що свідчить про формальний підхід фінустанови до виконання вимог законодавства в сфері фінансового моніторингу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика Кримінал
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua