0 800 307 555
0 800 307 555

Стамбул отримав перші безпілотні поїзди метро


Стамбул отримав перші безпілотні поїзди метро

В депо Текстилкент метрополітену Стамбула перші електропоїзди обладнані для експлуатації в автоматичному режимі без машиніста в рамках контракту, укладеного в 2016 році міським муніципалітетом з компанією Hyundai Rotem (Корея).

Контракт передбачає поставку 75 чотирьохвагонних повністю автоматизованих електропоїздів для початкової ділянки між станціями Махмутбей і Кабаташ довжиною 24,5 км лінії метро М7, що будується в європейській частині Стамбула.

Поїзди розраховані на роботу від повітряної контактної мережі постійного струму. За умовами контракту 50% вузлів і компонентів повинні бути місцевого виробництва. Планується, що EURotem буде поставляти по 8 поїздів на місяць. Відкрити лінію М7 з 19 станціями планується в четвертому кварталі 2019 року.

У грудні 2017 року були замовлені ще 20 чотирьохвагонних поїздів для продовження цієї лінії на 18,5 км до станції Есеньюрт.

Зараз в Стамбулі діє одна повністю автоматизована лінія метрополітену М5, ведеться будівництво ще п’яти таких ліній, включаючи М7.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua