0 800 307 555
0 800 307 555

Провайдер Мережа Ланет – незамінні якість і швидкість


Перегляд фільмів, соціальні мережі, спілкування в формі відеодзвінків – все це неможливо без підключення інтернету. Для людини в наш час світова інформаційна мережа стала не тільки зручністю, а необхідною частиною життя.

Підключити домашній інтернет в Києві для дому та квартири від провайдера Мережа Ланет – гарантія швидкісної обробки інформації. Тепер ви можете бути в курсі останніх подій, а головне – заходити на будь-яку інтернет-сторінку на максимально високій швидкості.

Переваги Провайдера Мережа Ланет

1. У нас Ви можете підключити краще IPTV в Україні. 2. Послуга домашній інтернет підключається без кордонів для будь-якої категорії користувачів. 3. Наше кращу пропозицію – підключення до Гігабтному порту, що дозволяє обробляти гігабіт дані на швидкості до 1 Гбіт / с. 4. Ми зможемо вже сьогодні підключити безлімітний інтернет в Києві і Україні. 5. Наша служба технічної підтримки працює цілодобово. Швидке усунення будь-яких неполадок – наше пріоритетне завдання. У нас є 5 швидкісних пакетів домашнього інтернету від провайдера Мережа Ланет. Це тарифні плани на 100, 200 300 ( «Алмаз +») і 500 ( «Рубін +») Мбіт / с.

Підключення послуг

Домашній інтернет в Києві можна підключити не тільки в багатоквартирному, але і в приватному будинку. Після вибору тарифного пакета досить подати заявку на підключення. Зараз для подачі заяви приходити в офіс компанії стало необов’язковим. Тепер підключити домашній інтернет можна за пару кліків миші. Для цього на сайті організації розміщена окрема форма. Робота онлайн дозволяє нам максимально швидко реагувати на ваші заяви. Ви можете замовити проведення навіть без доступу до мережі – залишити заявку ви можете за номером телефону (044) 500-03-03.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:lanet
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua