0 800 307 555
0 800 307 555

Кабмін прояснив деталі заборони "бюджетних депозитів" для місцевої влади


Кабмін прояснив деталі заборони "бюджетних депозитів" для місцевої влади

Кабінет Міністрів не планує повністю забороняти місцевим органам влади зберігати кошти територіальних громад на банківських депозитах.

Про це сказала міністр фінансів України Оксана Маркарова.

Вона пояснила, що місцеві органи влади мають у своєму розпорядженні кошти від податкових надходжень та спецфонду.

“Коли ми говоримо про те, щоб не розміщувати кошти на депозитах, ми говоримо виключно про кошти загального фонду місцевих бюджетів. Це податкові надходження та трансферти, які мають піти на фінансування потреб громади”, – сказала Маркарова.

За її словами, є багато прикладів, коли місцева влада зберігає засоби на депозитах більше року, а не використовує на фінансування потреб громади.

“Ми зараз доопрацьовуємо рішення з усіма зацікавленими сторонами. Найближчим часом його опублікуємо. Спеціальний фонд ми навіть не вносили”, – додала Маркарова.

Інформація про заборону Кабінетом Міністрів України до кінця 2019 року місцевим бюджетам розміщувати на депозитах тимчасово вільні кошти загального фонду з’явилася в ЗМІ з посиланням на відповідні документи на цьому тижні, проте офіційно текст розпорядження уряду наразі не оприлюднено.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua