0 800 307 555
0 800 307 555

Наприкінці минулого року банки вперше за 4 роки підвищили вимоги до видачі кредитів бізнесу


Наприкінці минулого року банки вперше за 4 роки підвищили вимоги до видачі кредитів бізнесу

У четвертому кварталі 2018 року більшість українських банків запровадила більш суворі вимоги до бізнесу для отримання кредитів. Зміна вимог у бік ускладнення процесу залучення коштів відбулась вперше з 2015 року.

Водночас зазначається, що вимоги до позичальників-громадян залишилися незмінними або підвищилися незначним чином.

Про це повідомили топ-менеджери 61 найбільших українських банків, на які припадає 96% банківської системи України в опитуванні Національного банку.

“У четвертому кварталі банки підвищили стандарти схвалення заявок на всі види кредитів бізнесу. Насамперед йдеться про кредити великим підприємствам та довгострокові позики. Причина – погіршення очікувань, насамперед курсових та економічного розвитку”, — йдеться у дослідженні Нацбанку.

Зазначається, що провідні банки України на початку 2019 року планують дещо послабити вимоги щодо отримання кредиту для бізнесу — як великого, так і малого.

Крім цього, банки планують збільшити обсяги кредитування економіки та залучення депозитів у населення. Про такі плани повідомила більшість банківських установ.

Зручний та доступний сервіс для персонального підбору кредитів онлайн вже на Finance.ua. Безкоштовно розраховуємо та допомагаємо обирати оптимальні кредитні пропозиції.

Помічник з кредитів 💁

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:НБУ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua