0 800 307 555
0 800 307 555

День фінансів, 28 січня: продаж валюти в Приват24, ще один ТРЦ в Києві, на права по-новому


День фінансів, 28 січня: продаж валюти в Приват24, ще один ТРЦ в Києві, на права по-новому

Новини понеділка, 28 січня, відхилили завісу не тільки на показники 2018 року, але і на зміни в 2019-му:

Відлуння 2018-го:

ТОП-100 найбільших. ДФС оприлюднила ТОП-100 найбільших компаній – платників податків. Разом вони перерахували до зведеного бюджету 291,7 млрд грн, що на 14% більше порівняно з 2017 роком.

І «первинка», і «вторинка». За даними Держстату, на вторинному ринку в 2018 році квартири подорожчали порівняно з 2017 роком на 5%. Зростання цін на первинному ринку становить 5,4%. Зростання цін на трикімнатні квартири – на 4,8% (первинний ринок). Однокімнатні квартири – на 6,1%. Двокімнатні квартири зросли в ціні на 5,1%.

Випускники в пошуках роботи. Як показує статистика, випускники вишів шукають роботу з оплатою від 6-10 тисяч гривень і до 1 тисячі доларів. Також сподіваються отримати хороший соціальний пакет, бонуси, оплату за понаднормову роботу. Цікаво, що найменше молоде покоління хоче працювати в банківській сфері. А також у компаніях, які орієнтуються тільки на зростання доходу і не піклуються про своїх клієнтів.

Готівка на руках українців. У готівковому обігу України станом на 1 січня 2019 року перебувало готівки на загальну суму 400,1 млрд гривень. Це на 10,7% більше, ніж на початок минулого року (361,5 млрд грн станом на 1 січня 2018 р.). В НБУ спробували пояснити, чим було обумовлено збільшення попиту на готівку.

Перспективи на 2019:

Ще один ТРЦ в Києві. У столиці відкрився ТРЦ Smart Plaza Obolon. В Оболонському районі Києва біля метро Мінська відкрився трирівневий торговий центр Smart Plaza Obolon. Новий ТРЦ є частиною однойменного житлового комплексу.

lifecell закриває деякі тарифні плани. Український оператор мобільного зв’язку lifecell повідомив про припинення дії деяких тарифних планів вже з 5 лютого.

Hyperloop і Україна. Вчені НАН України переконані: виробничі потужності, інвестиційні можливості та управлінські переваги дозволять успішно розвивати проект Hype.ua. За їхніми оцінками, Hyperloop може не тільки стати новим самостійним видом транспорту, але і спонукати розвиток супутніх галузей.

На права по-новому. Лев Парцхаладзе пропонує розірвати зв’язок автошкіл з державою. Це має скоротити державні витрати на бюрократичні механізми в галузі та зменшити корупційні ризики. Сам чиновник апелює до досвіду передових країн світу.

Продаж валюти в Приват24. ПриватБанк обіцяє відкрити функцію продажу валюти через мобільний додаток Privat24 вже з 7 лютого 2019 року. Перезапуск сервісу онлайн-обміну валют дозволить клієнтам миттєво купувати і продавати в Privat24 долари США і євро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua