Суд арештував рахунки компанії Електрум пеймент систем, які відкриті в Укргазбанку


Суд арештував рахунки компанії Електрум пеймент систем, які відкриті в Укргазбанку

Новозаводський районний суд Чернігова 15 січня 2019 року ухвалив рішення арештувати 9 рахунків платіжної системи “Електрум” (Electrum Payment System), які відкриті в державному “Укргазбанку” та обслуговують, у тому числі, букмекерські контори 1xbet, Leon і “Фаворит”.

ТОВ «Електрум пеймент систем» є одночасно оператором платіжної системи Electrum та електронних грошей «Електрум», емітентом яких, у свою чергу, виступає «Укргазбанк».

Судове рішення ухвалено на підставі клопотання прокурора Генеральної прокуратури України в рамках досудового слідства у кримінальній справі №42018000000002718, яку було відкрито 1 листопада 2017 року.

В матеріалах провадження йдеться про те, що невстановлені особи через мережу підконтрольних комерційних структур і через фізичних осіб в 2011-2018 роках організували злочинну схему. Її суть полягає в переведенні в готівку грошових коштів, отриманих незаконним шляхом, від діяльності електронних казино і букмекерських контор 1xbet, Leon і «Фаворит».

До цієї схеми причетні посадові особи небанківських фінансових установ, в тому числі і керівники компанії «Електрум пеймент систем». Вони використовували свої платіжні системи та банківські рахунки для збирання готівки від фізичних осіб з подальшим переказом на рахунки фіктивних підприємств, які підконтрольні організаторам злочинної схеми.

У підсумку суд ухвалив рішення арештувати рахунки ТОВ “Електрум Пеймент систем” в “Укргазбанку”. Таке рішення слідчий суддя аргументував тим, що грошові кошти, що перебувають на рахунках, визнані речовим доказом у кримінальному провадженні, і у слідства є достатні підстави вважати, що вони здобуті злочинним шляхом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua