0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

"Кредобанк" увійшов до ТОП-3 рейтингу надійності українських банків


"Кредобанк" увійшов до ТОП-3 рейтингу надійності українських банків

«Кредобанк» посів друге місце в рейтингу найнадійніших українських банків, підготовленому Інтернет-виданням «Обозреватель» спільно з журналом «Рейтинг. Бізнес в офіційних цифрах» у січні 2019 року.

При визначенні місця у рейтингу аналітики видань оцінювали банки України за такими критеріями та показниками, як обсяг сплаченого податку на прибуток за депозитами (для цілей рейтингу характеризує обсяг залучених коштів і розмір банку), виконання економічних нормативів НБУ станом на 1 грудня 2018 року (визначає, чи є у банку економічні проблеми), а також стан справ із кредитними ризиками (виконання нормативів Н7 та Н9). За кожен показник банки отримували позитивні або негативні бали.

«Друге місце „Кредобанку“ у першому рейтингу найнадійніших українських банків у 2019 році є черговим підтвердженням високої надійності банку як частини потужної міжнародної фінансової групи PKO Bank Polski, високої довіри клієнтів та виваженої кредитної й ризикової політики банку протягом 2018 року» – говорить Перший Заступник Голови Правління ПАТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.

Високі оцінки своєї діяльності від експертної та медійної спільнот України банк отримував і протягом 2018 року. Зокрема, у грудні банк посів 4-те місце у рейтингу надійності банківських депозитів від агентства «Стандарт-Рейтинг», а раніше — обійняв 6-ту позицію в рейтингу надійності українських банків від фінансового порталу «Мінфін» та 7-ме місце у рейтингу ТОП-20 надійних банків України від журналу «Новое Время». Окрім того, продукти банку здобули перемогу в двох номінаціях премії Prostobank Awards від агентства «Простобанк Консалтинг» — «Кращий кредит на покупку нерухомості на вторинному ринку» та «Кращий депозит для бізнесу».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Кредобанк
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування