0 800 307 555
0 800 307 555

Стало відомо, скільки компаній у світі використовують системи штучного інтелекту


Стало відомо, скільки компаній у світі використовують системи штучного інтелекту

Дослідження, проведене фахівцями Gartner, свідчить про те, що компанії і організації по всьому світу все активніше впроваджують системи штучного інтелекту (ШІ).

Чотири роки тому тільки близько 10% опитаних корпорацій повідомили про те, що вже використовують засоби ШІ в тому чи іншому вигляді або збираються впровадити їх найближчим часом.

Торік показник зріс до 25%, а в поточному році, як очікується, досягне 37%. Таким чином, всього за кілька років проникнення «електронного розуму» в корпоративному сегменті збільшиться практично в чотири рази.

Використання систем штучного інтелекту дозволяє автоматизувати виконання багатьох рутинних операцій. Наприклад, компанії та організації часто впроваджують чат-сервіси на базі ШІ, рекомендаційні платформи, а також «розумні» системи аналізу інформації.

Очевидно, в подальшому глобальний ринок систем штучного інтелекту очікує стрімкий розвиток. «Електронний розум» проникне в різні сфери, поліпшивши і спростивши повсякденне життя людей.

Для компаній впровадження технологій штучного інтелекту і машинного навчання означає підвищення ефективності роботи і зниження витрат.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua