Франція оштрафувала Google на 50 мільйонів євро


Франція оштрафувала Google на 50 мільйонів євро

У Франції Національна комісія у справах інформаційних технологій і прав людини (CNIL) зобов’язала Google виплатити 50 мільйонів євро штрафу за погане інформування користувачів про долю їх особистих даних.

Про це повідомляє NOS.

“Google був оштрафований на 50 мільйонів євро французьким регулятором CNIL. Після розслідування регулятор дійшов висновку, що компанія не інформує користувачів належним чином про те, які дані збираються, як довго зберігаються і які особисті дані використовуються для персоналізованої реклами”, – йдеться в повідомленні.

Компанії закидають відразу кілька порушень.

Деякі деталі доступу Google до особистих даних користувачів приховані занадто далеко на сайті і вимагають додаткових дій.

Комісія вирішила, що текст угоди про обробку персональних даних недостатньо інформативний і однозначний.

Google неправильно запитує дозвіл на обробку персональних даних в рекламних цілях. Користувачі не отримують достатньо чітких роз’яснень. Крім того, дозвіл, який Google отримує від своїх користувачів, не є конкретним і однозначним, що потрібно згідно з новим законодавством про конфіденційність.

Комісія оштрафувала компанію на максимально можливу за правилами суму. Суворість покарання пояснюється тривалістю порушень Google.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua