Кабмін пропонує внести зміни до держбюджету-2019


Кабмін пропонує внести зміни до держбюджету-2019

Кабінет міністрів пропонує Верховній Раді внести зміни до державного бюджету України на 2019 рік у частині фінансування низки місцевих бюджетів в областях, де діяв воєнний стан.

Відповідний урядовий законопроект про внесення змін до державного бюджету України на 2019 рік (9476) зареєстровано на сайті парламенту.

Згідно з пояснювальною запискою до проекту, в областях, де діяв воєнний стан, у грудні 2018 року не відбулися місцеві вибори в 45 об’єднаних територіальних громадах та вибори депутатів місцевих рад у 7 громадах. У зв’язку з цим автори законопроекту пропонують коригувати обсяги міжбюджетних трансфертів (освітня і медична субвенції, базова і реверсна дотації) для місцевих бюджетів.

«У Державному бюджеті на 2019 рік міжбюджетні трансферти були передбачені саме для цих громад, а не для районних бюджетів, як це було раніше. Але вибори там не відбулися, тому без ухвалення запропонованих змін безперервне фінансування цих районів у 2019 році буде неможливим», – йдеться у коментарі міністра фінансів Оксани Маркарової, опублікованому на сайті Мінфіну.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua