Android 2019 перетворить будь-який смартфон на повноцінний комп'ютер


Android 2019 перетворить будь-який смартфон на повноцінний комп'ютер

Користувач популярного сайту з прошивками для смартфонів XDA Developers зміг роздобути ранню версію нового Android 10 (2019), яка готується для Google Pixel 3 XL. Зараз мобільна операційна система носить назву Android Q, а представлена ​​буде навесні цього року.

Найпомітнішою зміною, яка кидається в очі, є наявність темної теми, яка повністю змінює вигляд Android Q. Більше того, такий дизайн буде доступний для більшості додатків Google і навіть може застосовуватися на сторонніх додатках, у яких від початку немає підтримки подібних тем.

У Android 10 був виявлений покращений режим безпеки: користувачі отримають більше контролю в налаштуваннях над роздільною здатністю і обмеженнями доступу, які вони встановлюють для різних додатків.

Розробники також виявили “десктопний” режим. Судячи з усього, в Android з’явиться “рідна” підтримка функції подібної Samsung DeX, коли смартфон підключається до зовнішнього монітора. Якщо вона буде реалізована на системному рівні в Android, такий “десктопний” режим з’явиться в смартфонах повсюдно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua