0 800 307 555
0 800 307 555

Рева заявив про суттєве недофінансування на житло переселенцям


Рева заявив про суттєве недофінансування на житло переселенцям

З 850 млн грн, які запросило Міністерство соціальної політики України на будівництво житла для переселенців, у бюджеті передбачено лише 40 млн грн.

Про це під час години запитань до уряду у Верховній Раді повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева.

“Починаючи з минулого року, була введена нова програма із забезпечення житлом тих переселенців, які зі зброєю в руках захищають нашу країну, тому що знайти житло одразу для 1 млн 510 тисяч внутрішньо-переміщених осіб достатньо складно. Очевидно, ті люди, які воюють за нашу країну проти сепаратистів, проти агресора, повинні мати пріоритет, і в цьому році ця програма буде продовжена. Єдина проблема полягає в тому, що на наш бюджетний запит на 850 млн грн було, врешті, в бюджеті передбачено лише 40 млн грн, або в 20 разів менше”, – сказав Рева.

Він також уточнив, що за два роки за кошти міжнародних донорів було введено в експлуатацію житло для однієї тисячі родин переселенців.

“Міністерством соціальної політики України протягом 2017-2018 років за кошти міжнародних донорів підготовлено і введено в експлуатацію майже для тисячі сімей переселенців житло”, – зазначив Рева.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua