0 800 307 555
0 800 307 555

Україна розраховує отримати від Світового банку $200 млн на агропрограми


Україна розраховує отримати від Світового банку $200 млн на агропрограми

Україна розраховує отримати 200 мільйонів доларів від Світового банку в рамках програми «Платимо за результат» для сільськогосподарської сфери.

Про це йшла мова під час зустрічі в.о. міністра аграрної політики і продовольства України Максима Мартинюка з представниками Світового банку напередодні відкриття в Берліні найбільшої сільськогосподарської виставки, «Зеленого тижня».

«Обговорювали новий формат, який називається «Платимо за результат». Попередньо погоджуємо програму і результати, які хочемо досягти. За їх підсумками ми отримуємо фінансування Світового банку на суму 200 млн дол», – розповіли агентству джерела, близькі до переговорного процесу.

Вони пояснили, що мова йде про кредит, який буде надано безпосередньо Мінфіну. Розподілений він буде на основні сфери сільського господарства: земельні відносини, продовольчу безпеку, лісове господарство.

Перше, авансове фінансування, за прогнозами СБ, очікується вже в липні цього року. Поки обговорюється сума в 20% від загального фонду проекту, але ситуація може бути скоректована після засідання Ради директорів.

Вся програма розрахована попередньо на три роки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua