ТОП-5 найбільш високооплачуваних вакансій в січні


ТОП-5 найбільш високооплачуваних вакансій в січні

Перше місце серед найбільш грошовитих вакансій займає посада в IT-сфері. Агентство IT Recruitment Solutions шукає людину на вакансію QA Automation Engineer (UI) і обіцяє платити 168 000 грн. Їм потрібен професіонал, який має досвід: QA Automation від 3 років, практичні навички JavaScript and Angular, API testing, знання Protractor і, звісно, English на рівні Intermediate і вище.

Української консалтингової компанії потрібен фінансовий директор з окладом 85 000 грн. Кандидат повинен мати досвід роботи на позиції фінансового директора від 5 років, знання в сфері оптимізації оподаткування, творче мислення, володіння основами бухобліку та виконання завдань з розробки політики податкового планування.

Посада високооплачувана не просто так. Щоб отримати її, потрібно буде пройти тестування, оцінку психолога, інтерв’ю з HR-фахівцем, співбесіду з керівником щодо професійних навичок і вмінь і перевірку СБ.

Рекрутингове агентство шукає керівника будівництва сонячних електростанцій, який буде нести повну відповідальність за нагляд і управління поточним будівництвом, відвантаження обладнання, координацію діяльності субпідрядників на виробничих майданчиках сонячних електростанцій. На новій посаді керівник повинен буде управляти відносинами з підрядниками для виконання проектів вчасно і в рамках бюджету. За що платити обіцяють 56 000 грн.

У місті Маріуполь у торговельну мережу “Щирий кум” потрібен технолог. За зарплату в 50 000 грн пекарні потрібна людина, яка буде організовувати виробничі і торговельні процеси в пекарнях мережі, контролювати якість і дотримання технології виробництва, розробляти та впроваджувати нові рецептури, розширювати асортимент, складати технологічні карти, навчати і організовувати роботу персоналу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua