У Німеччині вивчать наслідки можливого злиття двох найбільших банків


У Німеччині вивчать наслідки можливого злиття двох найбільших банків

Міністерство фінансів Німеччини просить у Федерального відомства з нагляду за фінансовим сектором результати аналізу можливих наслідків злиття двох найбільших комерційних банків країни – Deutsche Bank і Commerzbank.

Про це пише Financial Times з посиланням на інформовані джерела.

Це свідчить про те, що у влади зберігається інтерес до цієї угоди, а також говорить про стурбованість уряду триваючим падінням акцій та іншими проблемами лідерів німецького банківського сектора.

З травня по грудень 2018 року представники уряду провели в цілому 23 бесіди з топ-менеджерами Deutsche Bank, обговоривши в тому числі стратегічні опції банків.

Злиття Deutsche Bank і Commerzbank може привести до створення третього за величиною банку в Європі за обсягом активів після британського HSBC і французького BNP Paribas – близько 1,9 трлн євро.

Створення великого національного банку стане плюсом для орієнтованої на експорт економіки Німеччини, оскільки він може стати надійним джерелом фінансування компаній. Крім того, він зможе скласти конкуренцію глобальним гігантам.

Разом з тим існують побоювання з приводу того, що злиття DB і Commerzbank підвищить ризики в банківській системі Німеччини. Також є сумніви в тому, що два банки зможуть успішно інтегрувати свої операції, в тому числі через застарілі ІТ-системи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua