Хакер з прикордонної служби крав бонуси у клієнтів автозаправок WOG (доповнено)


Хакер з прикордонної служби крав бонуси у клієнтів автозаправок WOG (доповнено)

Підставою для початку справи послужила заява учасника програми лояльності «Прайд». Чоловік повідомив Житомирській поліції, що з його картки невідомо чому зникають раніше нараховані бонуси.

Учасник програми раніше не користувався накопиченими 800 гривнями, а потім вони стали зникати. Правоохоронці з’ясували, що до афери причетний прикордонник, який втручається в роботи автоматизованих систем.

Для цього він шукав спільників серед операторів АЗС WOG, які передавали йому дані, необхідні для втручання в електронну систему. Це дозволяло привласнювати бонусні літри палива, які потім продавали третім особам. В даний момент поліція продовжує перевірку.

АЗС WOG прокоментувала finance.ua цей інцидент.

За їх словами, наразі щодо ситуації проводиться досудове розслідування, тому компанія не може розкривати подробиці справи.

WOG продовжує активно розвивати програму лояльності і піклується про вдосконалення системи безпеки. Наші концепції безпеки базуються на передовому досвіді. Компанія не шкодує ні сил, ні коштів, щоб забезпечити комфортні умови і максимальну безпеку кожного клієнта”, – прокоментували в компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua