Кабмін укладе новий контракт з "Нафтогазом", який передбачає "нормальні" зарплати


Кабмін укладе новий контракт з "Нафтогазом", який передбачає "нормальні" зарплати

Контракт з правлінням НАК “Нафтогаз України” припинить свою дію з 22 березня 2019 року, після чого буде укладено новий, що передбачатиме нові “нормальні” зарплати для керівництва компанії.

Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання уряду.

“Я за те, щоб заробітні плати для державних компаній і їх менеджменту були ринковими, але я проти того, щоб в такий складний для країни час ці оплати були не просто великими, а захмарними. І тому у нас виникає юридична можливість переглянути умови контракту з правлінням на умовах укладення нового контракту, в якому будуть передбачені конкретні речі”, – зазначив прем’єр.

За його словами, зарплата має бути ринковою, а винагорода – повністю залежати від успіхів роботи керівництва. Як пояснив Гройсман, деяке підвищення зарплати правління НАКу може отримати, наприклад, в разі виконання плану зі збільшення видобутку власного газу.

При цьому він додав, що ще одним показником для підвищення винагород для правління НАКу повинна бути інтеграція в європейську енергетичну систему в 2020 році, а також збереження транзиту для ГТС.

“Ми звернемося сьогодні до незалежної наглядової ради НАК “Нафтогаз України” для того, щоб вони запропонували уряду розглянути новий контракт з менеджментом, на нормальних умовах, які передбачатимуть нормальні зарплати і винагороду за конкретні успіхи… Сьогодні ми припиняємо умови контракту з 22 березня, а на той час наглядова рада нам має внести пропозиції щодо укладення нового контракту”, – додав глава уряду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua