0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Допоможемо Владу Шуляку разом!


Допоможемо Владу Шуляку разом!

Глобус Банк і БФ “Фонд Добрі Спарви” збирають гроші на лікування 22-річного хлопця

Владислав Шуляк, 22-річний хлопець, прикутий до інвалідного візка після нещасного випадку влітку 2015 року, сподівається на допомогу добрих людей!

З листопада 2018 року завдяки благодійникам ГЛОБУС БАНКУ спільно з Благодійним Фондом “Фонд Добрі Спарви“ вдалося зібрати хлопцю вже 8,5 тисяч гривень, однак для повного курсу лікувальної реабілітації в спеціалізованому медичному центрі з відновлення рухових функцій потрібно 50 тис. грн.

Лише разом ми зможемо зробити цей рік для молодого чоловіка особливим. Лікарі запевняють, що одужання цілком можливе. Треба лише мати бажання і щодня працювати. Повірте, наснаги Владу не бракує!

Допоможемо хлопцю одужати і повернутися до повноцінного життя!

Ви можете зробити благодійний внесок на користь Владислава Шуляка в усіх відділеннях Глобус Банку.

Ще один спосіб — система онлайн-платежів Ipay, де за програмою «Банк добрих справ» йде збір на Влада Шуляка. Сторінка благодійності тут

Також можно допомогти хлопцю за реквізитами Фонду: БФ “Фонд Добрі Спарви”, код ЄДРПОУ 38833194, п/р №2600000109979 в ПАТ КБ “ГЛОБУС”, МФО 380526 або п/р № 26000199644 в АБ “УКРГАЗБАНК”, МФО 320478. Призначення платежу: “Добровільна благодійна пожертва в рамках програми «Банк добрих справ» на користь Шуляка Владислава Васильовича”.

Від душі дякуємо Вам за Вашу доброту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Глобус
В Контексті Finance.ua
Опитування