0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Подарунок для сильних чоловіків від монетного двору м. Перт та Радабанк


Подарунок для сильних чоловіків від монетного двору м. Перт та Радабанк

У Китаї дракона шанували як царя серед тварин – символ імператорської влади. Божественна міфічна істота, символ доброго початку, сили та влади, прикрашає прямокутну монету від Австралійського монетного двору м. Перт, яку Ви вже сьогодні можете придбати у відділеннях Радабанк.

На реверсі монети зображений стилізований китайський дракон, який грає з охопленою полум’ям перлиною – уособлення стихій металу та вогню. На задньому плані монети також можна побачити ще три стихії сили – вітер, хмари та воду.

Благородна монета неймовірної краси та незвичайної форми – відмінний подарунок для сильного чоловіка, надійного плеча, люблячого батька або бізнес-партнера. Поспішайте придбати незабутній подарунок – тираж монети обмежений!

Дізнатися вартість та наявність монет у відділеннях Радабанк Ви можете, зв’язавшись з контакт-центром за телефоном 0 800 500 999.

АТ «АБ «Радабанк» – Ваш Банк необмежених можливостей!

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Радабанк
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування