Уряд створить бізнес-інкубатор для розвитку інновацій у портовому секторі


Уряд створить бізнес-інкубатор для розвитку інновацій у портовому секторі

У Міністерстві інфраструктури повідомили, що працюють над створенням цифрового логістичного інкубатора для розвитку інновацій у діяльності морських портів України.

«Міністерство активно здійснює реформування сектору транспортної інфраструктури, зокрема у сфері цифровізації та інновацій, підвищення прозорості, відкритості даних та покращення логістичних послуг. Всі ці пріоритети будуть задіяні у новому проекті цифрового логістичного інкубатора, який реалізовуватиметься за підтримки Адміністрації морських портів України», — повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Зазначається, що в рамках цього інкубатору планують застосовувати провідні інформаційні технології у секторі портів. За задумом міністерства, це допоможе покращити взаємодію портів з компаніями-клієнтами, а також сприятиме кращому аналізу даних.

«Сподіваюсь, що наші міжнародні партнери підтримають реалізацію цього проекту на базі Центру транспортних інновацій, який має стати платформою для всіх акселераційних та інкубаторських програм в транспортній галузі», — додав Омелян.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua