0 800 307 555
0 800 307 555

Дуров ліквідує Telegram - ЗМІ


Дуров ліквідує Telegram - ЗМІ

Доля самого месенджера поки що залишається невизначеною.

Закривається Telegram Messenger LLP, власником якого є Дуров.

Згідно з даними офіційного ресурсу юридичних осіб Великобританії, документи про ліквідацію підприємства були підписані 18 грудня, але широкій публіці про це стало відомо лише зараз. У своїй заяві Дуров просить припинити реєстрацію Telegram Messenger LLP і виключити компанію з реєстру юридичних осіб Великобританії.

Експерти схиляються до думки, що Telegram Messenger LLP закривається виключно в рамках реструктуризації бізнесу Дурова. А значить, його ліквідація ніяк не вплине ні на сам бізнес, ні на користувачів месенджера.

Telegram Messenger LLP була заснована в лютому 2014 року двома іншими компаніями, Telegraph Inc. і Dogged Labs Ltd. Обидві материнські компанії володіють рівними частками бізнесу, і обидві продовжують функціонувати. Самому Дурову належить частка в розмірі понад 75% бізнесу, що, по суті, робить його єдиним і повноправним власником. І якихось причин позбавлятися месенджера у нього немає.

Останні роки Дуров активно підтримує проект і вкладається в нього.

Наразі в Telegram зареєстровано понад 200 млн користувачів з усього світу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua