0 800 307 555
0 800 307 555

Де знайти лайфхаки та дешеві квитки для мандрівок на весь рік


У своєму телеграм-каналі @Finance_ukr ми радимо, як можна зекономити на кредитних картках та не платити зайвого банкам. Зокрема, за кордоном.

А сьогодні розповімо про канали в телеграмі, що допомагають дешево, безпечно та цікаво подорожувати. Адже зима — ідеальний час спланувати відпустку та обрати варіанти для мандрівок на свій смак.


Телеграм-канали українських блогерів, що подорожують світом та розповідають про свій досвід:

Европа за копейки.jpg

@zakopeiky — канал Маші Себової, авторки рубрики «Європа за копійки» на Новому каналі. Все про бюджетні подорожі! Ділиться лайфхаками, особистим досвідом і навіть факапами, щоб ви не повторювали її помилки!


Карпатський волоцюга.jpg

@Carpaty — перший український канал про Карпати. Досвідчений гід Мирослав Мельничук ділиться корисним досвідом та мотивує мандрувати. Підписуйтеся та гайда в похід!


Орест Зуб.jpg

@orestzub — канал Ореста Зуба, онлайн-підприємця, блогера, мандрівника, письменника. Відвідав понад 100 країн на 5 континентах, про що розповідає підписникам. Крім того, допомагає почати або ж розвинути бізнес 1970 людям.


Beard_Corn.jpg

@beard_corn — Сергій та Саша після трьох років номадства зараз живуть в США та розповідають про свої подорожі Північною Америкою.
Де знайти дешеві авіаквитки та гарячі тури:

Мандрівник.jpg

@mandrivnukposvity — не знаєте, куди поїхати у відпустку? Не сумуйте, переходьте на канал і отримуйте найсвіжіші та найдешевші пропозиції, де можна відпочити.


what the flight...jpg

@whataflight — канал-блискавка з дешевими авiаквитками та незатоптанними must visit мiсцями. Бот щогодини шукає low-price квитки, а автор публікує найкращi.


Летающий Лосось.jpg

@flying_salmon — канал для тих, хто насолоджується життям і не приховує цього! Тут ви знайдете гарячі тури, дешеві авіаквитки і лайфхаки туриста. Радимо підписатися :)


Честный Трип.jpg

@fairtrip — канал про трушний тревел, чесні ціни на авіаквитки, соковиті фестивалі, непопсові музеї і людей, які живуть подорожами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua