0 800 307 555
0 800 307 555

Стало відомо, коли Україна повністю відмовиться від російських деталей для "Руслана"


Стало відомо, коли Україна повністю відмовиться від російських деталей для "Руслана"

Вже цього року ДП “Антонов” може повністю відмовитися від російських комплектуючих в літаку Ан-124 “Руслан” і почати самостійне виробництво.

Про це повідомив перший заступник генерального директора ДК “Укроборонпром” Сергій Омельченко.

“Питання заміни тих комплектуючих, які існували в цьому літаку, є дуже гострим для нашого підприємства “Антонов”. І зараз ми активно співпрацюємо в цьому напрямку з декількома міжнародними компаніями, що здійснюють виробництво авіаційної техніки. Тому, звичайно, якщо не замінювати ті вузли і агрегати, які вироблялися Російською Федерацією, то без Росії неможливо цей літак зібрати. Але ми вже зараз на завершальній стадії того, що повністю переробляється вся електронна складова цього транспортного літака. І ми сподіваємося, що вона буде остаточно прийнята інженерною групою і групою конструкторів ДП “Антонов” вже в цьому році для того, щоб почати збірку першого літака, який не буде мати жодного російського комплектуючого виробу”, – заявив він.

Довідка finance.ua

  • ДП «Антонов» — українське державне підприємство, основною сферою діяльності якого є розробка, виробництво та ремонт літаків серії «Ан».
  • Входить до складу державного концерну «Укроборонпром». Засноване як дослідно-конструкторське бюро на Новосибірському авіазаводі під керівництвом Олега Антонова, з 1952 року — в Києві.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua