0 800 307 555
0 800 307 555

У "Київгазі" протестували нову мережу для "розумних" лічильників


У "Київгазі" протестували нову мережу для "розумних" лічильників

Мобільний оператор компанія lifecell завершив перший етап розгортання робочої NB-IoT мережі в діапазоні 1800 МГц для “розумних” пристроїв розробки ПАТ “Київгаз”, що дозволить дистанційно фіксувати показання газових лічильників, відстежувати стабільність подачі і своєчасно запобігати можливим витокам газу.

Про це повідомила прес-служба оператора.

За її даними, пілотний проект розгорнуто за підтримки Odine Solutions і Affirmed Networks на базі віртуалізованої пакетної мережі Affirmed Networks і радіообладнання компанії Ericsson. Фахівці “Київгазу” розробили і встановили прилади дистанційної передачі показань (адаптери) на лічильники споживання газу, що дозволяють автоматично зчитувати і передавати дані в цілодобовому режимі через NB-IoT мережу lifecell на сервер “Київгазу” в системи тарифікації та моніторингу.

Всі необхідні ліцензії для запуску проекту, а також консультаційні послуги для розгортання IoT мережі на комерційній інфраструктурі оператора lifecell надала Ericsson.

“Тестування проведено за допомогою спеціальних адаптерів до лічильників газу “Київгазу”, розміщених в кількох зонах Києва. Результати тесту задовільні. Це дозволяє впевнено масштабувати NB-IoT мережу lifecell на територію міста для забезпечення передачі показників всіх лічильників на сервер “Київгазу”, – зазначається в повідомленні.

За словами директора департаменту інформаційних технологій “Київгазу” Анатолія Мельничука, які наводить прес-служба, в компанії задоволені оперативним рішенням lifecell про впровадження мережі NB-IoT в Україні, оскільки нові технології дають можливість економити ресурси живлення адаптерів, дистанційно отримувати інформацію з важкодоступних місць.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua