0 800 307 555
0 800 307 555

Ощадбанк закінчив чергову поставку банкоматів


Як повідомив перший заступник голови правління ВАТ “Ощадбанк” Артемій Єршов, у 15 регіональних управліннях банку закінчено поставку нової партії банкоматів.

За листопад-грудень 2003 р. мережа банкоматів банку збільшилась на 34 одиниці, і на кінець року Ощадбанк мав на ринку банківських послуг 125 автоматів для систем банківського самообслуговування. Найбільше банкоматів встановлено в Головному управлінні Ощадбанку по м. Києву та Київській області, Донецькому, Запорізькому та Луганському обласних управліннях. Усі банкомати працюють цілодобово і мають відповідне програмне забезпечення для роботи з картками міжнародних платіжних систем.

Державний ощадний банк України планує у 2004 році довести кількість банкоматів для зняття готівки за допомогою пластикових карт до 200. Надалі їх мережу передбачається значно збільшити.

Як зазначив пан Єршов, розвиток мережі банкоматів – це той напрям банківської діяльності, який сучасний банк просто не може ігнорувати, оскільки він повинен надавати своїм клієнтам максимально широкий сервіс. А тому Ощадбанк буде надалі постійно дбати про розширення мережі банкоматів, їх доступність для клієнтів. За таким банківським сервісом майбутнє, переконаний банкір, насамперед через зручність, надійність та швидкість надаваних послуг.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:Ощадбанк
Опитування
В Контексті Finance.ua