0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Привіт, Siri! Мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine "подружився" з Siri


Привіт, Siri! Мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine "подружився" з Siri

Альфа-Банк Україна оновив мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine. У новому релізі Сappuccino додаток отримав оновлений дизайн і функціонал сторінок депозитів, поточних рахунків і платежів. А також одним з перших на ринку реалізував підтримку голосових команд Siri Shortcuts.

Найбільш інноваційним функціоналом Alfa-Mobile Ukraine для iPhone став сервіс Siri Shortcuts. Відтепер користувачі iPhone можуть створювати власні голосові команди для голосового помічника Siri і отримувати корисну інформацію без входу у додаток. За допомогою команд Siri Shortcuts можна легко знайти найближчий банкомат або відділення, дізнатися новини банку та актуальні курси валют. В майбутньому функція Siri дозволить клієнтам банку дізнаватися залишок по картці, останні операції, переказувати гроші і оплачувати послуги. Кожна операція буде надійно захищена SMS-паролем, або біометричною ідентифікацією Face ID, залежно від вибору клієнта.

Щоб скористатися Siri Shortcuts вже зараз, достатньо зайти в додаток Alfa-Mobile Ukraine у ​​вкладку «Інше», вибрати пункт «Голосові команди Siri» і навпроти команди, що зацікавила, натиснути «Додати для Siri». Після цього Siri запропонує голосову команду, яка і буде ключем доступу до потрібної інформації. Не забудьте увімкнути функцію «Привіт, Siri» для ще більш зручного управління смартфоном.

Також у додатку Alfa-Mobile Ukraine (для iPhone і Android) поліпшені функції контролю депозитів, рахунків та здійснення платежів. Так, на сторінці депозиту тепер наочно показана відсоткова ставка і термін його закінчення, сторінка поточного рахунку отримала зручні кнопки «Поповнити» і «Зняти», які дозволяють в один клік перевести гроші між рахунками клієнта в Альфа-Банку Україна. В окремі пункти винесені «Виписка» і «Реквізити» для зручного поповнення. У розділі «Платежі» з’явилися нові категорії «Оплата кредиту» і «Оплата кредитної картки».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
В Контексті Finance.ua
Опитування