0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Рівень надійності вкладів ТАСКОМБАНКУ підтверджено як найвищий рейтинговим агентством «Кредит-Рейтинг»


Рівень надійності вкладів ТАСКОМБАНКУ підтверджено як найвищий рейтинговим агентством «Кредит-Рейтинг»

27 грудня 2018 р. Незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило рейтинг надійності банківських вкладів (депозитів) ТАСКОМБАНКУ на рівні 5 (найвища надійність). Серед публічних рейтингів на сьогодні оцвнку 5 (найвища надійність) мають лише 6 банківських установ.

«Довіра українських вкладників до банківської системи відновлюється. Гроші, які клієнти зберігали в банківських індивідуальних сейфах, поступово перетікають на строкові вклади й поточні рахунки. Найпростіший спосіб зберегти кошти — розмістити їх на депозит. Сьогодні прибутковішими в короткостроковій перспективі ставки в національній валюті, що можуть перевищувати 19 % річних, а ось дохідність валютних депозитів значно нижча. Депозитний портфель фізичних осіб ТАСКОМБАНКУ за минулий рік виріс практично в 1,5 рази і сьогодні нам довіряють свої кошти більше 80 тис. клієнтів. Ще одним привабливим інструментом інвестицій стають ОВДЗ, дохідність яких прив’язана до облікової ставки НБУ. Таке розміщення коштів вигідніше, але й вимагає більших інвестицій: якщо мінімальна сума депозиту складає 1000 грн, то інвестиції в ОВДЗ стартують від 1 млн грн чи 50 тис. дол. США», — говорить Денис Раковський, Директор з продажу роздрібного бізнесу ТАСКОМБАНКУ.

Повну історію рейтингів АТ «ТАСКОМБАНК» дивіться на сайті агентства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Таскомбанк
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування