0 800 307 555
0 800 307 555

В Японії ввели податок на виїзд із країни


В Японії ввели податок на виїзд із країни

Японія вводить податок у розмірі 1000 єн (9,20 долара) на виїзд із країни.

Як передає Xinhua, новий податок набув чинності 7 січня і діє для громадян всіх країн, які покидають Японію морем або літаком.

Читайте також: З 1 січня 2019 року Туреччина вводить податок на безпеку для туристів

Податок буде включений в ціну зворотного квитка на літак або судно разом з іншими зборами. Не торкнеться нововведення тільки тих, хто робить тимчасову зупинку в країні і покидає її межі протягом 24 годин після прибуття, а також дітей у віці до двох років, послів іноземних держав та державних гостей.

З мандрівників, які купили квитки на 7 січня, податок також стягуватися не буде.

Влада Японії планує витратити кошти, які будуть надходити в казну, на розвиток інфраструктури напередодні літніх Олімпійських ігор у Токіо, які відбудуться в 2020 році. За попередніми розрахунками, податок на виїзд буде приносити близько 50 млрд єн (близько $460 млн) щорічно.

Цього року завдяки доходам від туристичного збору в аеропортах великих міст Японії, включаючи Токіо, будуть встановлені системи розпізнавання облич. Крім того, додаткові кошти планується спрямувати на прискорення міграційних процедур і встановлення обладнання для безготівкової оплати проїзду в громадському транспорті.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua