0 800 307 555
0 800 307 555

В Мінрегіоні планують модернізувати зупинки громадського транспорту


В Мінрегіоні планують модернізувати зупинки громадського транспорту

ДП “ДерждорНДІ” розробляє проект змін до Державних будівельних норм “Вулиці та дороги населених пунктів”, яким пропонує запровадити низку нововведень для проведення модернізації зупинок громадського транспорту.

Про це написав заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

“Дуже важливо створювати зручну громадську інфраструктуру для людей, вдосконалювати маршрути громадського транспорту, покращувати його роботу, модернізовувати зупинки, як це роблять у Європі. Пам’ятаю, що ще до Євро-2012 у Києві планувалося переобладнати зупинки, встановивши на них електронні табло з розкладом руху, схемами та картами, а також туалетами. Проте масової реалізації так і не відбулося. І ми хочемо знову підняти це питання і знайти оптимальний шлях вирішення”, – зазначив він.

У першу чергу розглядається, що громадські зупинки на головних чи кінцевих зупинках маршрутів та в місцях перетину кількох видів транспорту потрібно облаштовувати громадськими санвузлами, електронними табло з розкладом руху, схемами та картами мікрорайонів, банкоматами.

Piccy.info - Free Image Hosting

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua