LG розробляє смартфон, що розтягується


LG розробляє смартфон, що розтягується

Документація, оприлюднена Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (World Intellectual Property Organization, WIPO), говорить про те, що компанія LG проектує незвичайний смартфон з гнучким дисплеєм.

Piccy.info - Free Image Hosting

Як можна бачити на ілюстраціях, конструкція пристрою передбачає наявність двох модулів, всередину яких прибирається екран, що скручується. Користувачі зможуть витягати дисплей на потрібну довжину – для роботи з одним або декількома додатками.

Piccy.info - Free Image Hosting

Модуль в лівій частині містить додатковий сенсорний екран, на який може виводитися корисна інформація. У тильній частині цього блоку передбачені дактилоскопічний сканер і кнопка регулювання гучності.

Взаємодіяти з пристроєм користувачі зможуть за допомогою спеціального пера, яке зберігається у відсіку в лівому модулі. Блок в правій частині містить фізичну кнопку управління.

Відзначається, що незвичайний смартфон, що розтягується, може бути обладнаний декількома камерами — в тому числі для отримання 3D-зображень.

Втім, потрібно підкреслити, що поки що LG лише патентує пристрій з описаною конструкцією. Інформації про те, коли він може з’явитися на комерційному ринку, на жаль, немає.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua