0 800 307 555
0 800 307 555

АМКУ оштрафував представництво «Huawei Україна» на 100 тисяч гривень


АМКУ оштрафував представництво «Huawei Україна» на 100 тисяч гривень

Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував ТОВ “Huawei Україна” за вчинення двох порушень законодавства про захист економічної конкуренції.

Про це повідомляється на сайті АМКУ з посиланням на рішення тимчасової адміністративної колегії Антимонопольного комітету.

“Оштрафовано ТОВ “Хуавей Україна” на загальну суму 109 800 грн за вчинення двох порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 13 статті 50 Закону України “Про захист економічної конкуренції”, у вигляді неподання інформації Антимонопольному комітету України на вимоги Голови Антимонопольного комітету України у встановлені ним строки”, – йдеться в повідомленні.

Пункт 13 статті 50 Закону України “Про захист економічної конкуренції” визначає як порушення законодавства про захист економічної конкуренції неподання інформації Антимонопольному комітету України, його територіальному відділенню у встановлені органами Антимонопольного комітету України, головою його територіального відділення чи нормативно-правовими актами строки.

Основний вид діяльності ТОВ “Хуавей Україна” – кабельний телекомунікаційний зв’язок.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua