0 800 307 555
0 800 307 555

Мінрегіон України запроваджує нові будівельні норми для підвищення якості дорожнього покриття


Мінрегіон України запроваджує нові будівельні норми для підвищення якості дорожнього покриття

Міністерство регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ вводить нові вимоги до проектування доріг з асфальтобетонним покриттям для підвищення їх якості та довговічності, повідомила прес-служба заступника міністра регіонального розвитку Лева Парцхаладзе.

Згідно з повідомленням, відповідні зміни планується внести в галузеві будівельні норми.

“Ми розробили новий документ – галузеві будівельні норми, в яких прописали використання сучасних рішень і технологій для проектування більш якісних автомобільних доріг”, – цитується в повідомленні Л. Парцхаладзе.

За його словами, на сьогоднішній день при проектуванні покриття на дорогах враховуються не всі фактори, що впливають на їх якість і довговічність.

За інформацією прес-служби, у нових нормах пропишуть вимоги до мінімальної міцності грунту і його укріплення, параметри навантаження на грунт для великовантажного транспорту і додаткові вимоги до пружності основи під асфальтобетоном. Крім того, ОСН передбачає більш коректний розрахунок можливих зрушень грунту і обов’язкове розміщення уступів для з’єднання дорожніх полотен при розширенні доріг.

За оцінками експертів, ці зміни сприятимуть підвищенню терміну служби дорожнього покриття в середньому на 15-20% і вдвічі знизять шанси появи тріщин, йдеться в повідомленні.

ОСН стосуються проектування нового будівництва, реконструкції або капітального ремонту доріг загального користування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua