0 800 307 555
0 800 307 555

Київ залучить 100 мільйонів доларів на модернізацію тепломереж


Київ залучить 100 мільйонів доларів на модернізацію тепломереж

Київська міська державна адміністрація і “Київтеплоенерго” підписали Меморандум з Європейським банком реконструкції та розвитку, Міжнародною фінансовою корпорацією та Агентством США з міжнародного розвитку з міжнародного співробітництва в модернізації теплоенергетичного комплексу столиці.

Про це повідомляє прес-служба міської адміністрації.

Читайте також: У Києві перенесли запуск е-квитка для комунального транспорту

В рамках меморандуму планується розробити проміжний фінансовий пакет. Йдеться про інвестиції в 100 млн доларів у першочергові роботи з модернізації.

Ці кошти будуть спрямовані на реконструкцію, заміну і оновлення інфраструктури.

За словами київського міського голови, головною метою співпраці є створення нової концепції роботи “Київтеплоенерго” і плану її реалізації за підтримки міжнародних партнерів.

Кличко нагадав, що в квітні після 17-річної угоди про оренду компанія “Київенерго” Рината Ахметова повернула місцевій владі теплоенергетичний комплекс міста: найбільші в Україні теплоелектроцентралі ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, майже 200 котелень, 2,6 тис. км мереж, сміттєспалювальний завод “Енергія”.

При цьому, за словами Кличка, десятки років у модернізацію комплексу не вкладали належних коштів, його технічний стан можна назвати критичним, адже мережі зношені майже на 80%.

У свою чергу, директор офісу економічного зростання USAID Фархад Гаусс зазначив, що США активно підтримують створення належного рівня енергобезпеки Києва.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:КМДА
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua