0 800 307 555
0 800 307 555

У КМДА показали, який вигляд матимуть термінали для продажу електронних квитків (фото)


У КМДА показали, який вигляд матимуть термінали для продажу електронних квитків (фото)

Вчора Київська міська державна адміністрація вкотре перенесла запуск електронного квитка для громадського транспорту столиці на початок наступного року.

Точна дата нового старту поки що невідома, однак представники КМДА вже встигли показати журналістам зовнішній вигляд терміналів, призначених для продажу одноразових квитків та поповнення рахунку пластикових проїзних квитків Kyiv Smart Card.

Читайте також: У Києві перенесли запуск е-квитка для комунального транспорту

Термінал являє собою досить масивний кіоск з написом «Е-Квиток» / E-Ticket і декількома функціональними елементами. У верхній частині головної панелі розміщений великий сенсорний екран, праворуч від нього — щілина для пластикових карток і термінал для банківських карток, за допомогою яких можна буде поповнити рахунок на проїзному.

Нижче розміщені окремі приймачі для монет і купюр, а також кнопковий пульт для друку одноразових паперових квитків з QR-кодом і чеків. Також передбачено відділення для видачі здачі. Зрозуміти, наскільки зручно користуватися такими автоматами, можна буде тільки після їх запуску в експлуатацію.

За даними директора Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Юрія Назарова, зараз фахівці закінчують тестувати систему електронного квитка, а запуск запланований на початок наступного року.

Електронний квиток діятиме в усіх видах громадського транспорту на основі безконтактної електронної пластикової картки (транспортної картки), картки киянина або QR-коду для одноразової оплати проїзду в електронному або паперовому вигляді.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua