0 800 307 555
0 800 307 555

З 1 січня 2019 року Туреччина вводить податок на безпеку для туристів


З 1 січня 2019 року Туреччина вводить податок на безпеку для туристів

Туреччина з 1 січня 2019 року вводить податок на безпеку для туристів у розмірі 1,5 євро, який буде стягуватися в аеропортах по прильоту, повідомляють місцеві ЗМІ з посиланням на головне управління державними аеропортами країни.

За даними порталу Turizmhaberleri, спершу передбачалося ввести податок у розмірі 3 євро з людини. Однак асоціація туристичних агентств Туреччини TURSAB звернулася до міністра культури і туризму Туреччини Мехмета Нурі Ерсоя з пропозицією знизити збір, бо мільйони туристів вже оплатили відпочинок у Туреччині в 2019 році.

Після переговорів з міністерством транспорту та інфраструктури було вирішено скоротити збір до 1,5 євро з людини.

“Одна з найбільших переваг Туреччини як туристичного напрямку – це хороше співвідношення ціни і якості. Турпакети на 2019 рік продаються вже три місяці, починаючи з жовтня 2018, без урахування нового податку. Їх купили мільйони іноземних туристів. 3 євро можуть здатися незначною сумою, але якщо ці витрати буде покладено на туроператорів, їм доведеться заплатити мільйони євро”, – заявив глава Tursab Фіруз Баликая.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
В Контексті Finance.ua