0 800 307 555
0 800 307 555

"Накрила паніка": в Росії забили на сполох через перевірку рахунків - ЗМІ


"Накрила паніка": в Росії забили на сполох через перевірку рахунків - ЗМІ

У Росії серед населення зростає паніка через вказівку банків перевіряти безготівкові платежі. Громадяни все частіше стикаються з тим, що кредитні установи блокують банківський переказ на невелику суму і просять пояснити його призначення.

У 2018 році росіяни відчули себе “під ковпаком”, здійснюючи безготівкові платежі.

“Карткові перекази росіян під загрозою. Стали відомі випадки, коли банки стали відмовляти у переказі коштів клієнтів (від фізособи до фізособи) навіть на невеликі суми – близько 5 тисяч рублів (2 тис. грн). Зокрема, клієнти банків все частіше стикаються з тим, що банківські службовці передзвонюють і просять роз’яснити, кому і навіщо зроблений цей переказ, і без достатнього, на думку кредитної установи, економічного обґрунтування, відмовляють в переказі”, – повідомляє видання.

За даними видання, якщо громадяни відмовляються надати кредитній організації документи, що пояснюють ці транзакції, їхню картку або рахунок могли заблокувати. Зазначається, що панічні чутки, що податківці будуть відстежувати кожен банківський переказ і обкладуть всіх поборами, виникли цього літа. Так, росіяни турбувалися, що податкова буде стягувати податки від будь-яких грошей, що надійшли на їхні рахунки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua