0 800 307 555
0 800 307 555

Ринки акцій Європи різко впали за підсумками передріздвяного тижня


Ринки акцій Європи різко впали за підсумками передріздвяного тижня

Ринки акцій країн Західної Європи продемонстрували різноспрямовані зміни в п’ятницю на побоюваннях ескалації конфлікту між США і Китаєм, при цьому за підсумками передріздвяного тижня зафіксовано різке падіння.

Наступні три сесії (24, 25 і 26 грудня) більшість європейських бірж будуть закриті у зв’язку з різдвяними святкуваннями. У повному обсязі торги відновляться лише наступного четверга.

Зведений індекс найбільших підприємств регіону Stoxx Europe 600 знизився в п’ятницю на 0,03% – до 336,68 пункту. За тиждень індикатор впав більш ніж на 3%.

У другій половині сесії підтримку ринку надали сигнали про можливості нових стимулів у Китаї в 2019 році, включаючи зниження податків і деяке пом’якшення грошово-кредитної політики. За підсумками важливої економічної наради вищого керівництва КНР було також оголошено, що наступного року Пекін збереже курс на підвищення відкритості економіки і ринків для іноземних інвесторів.

Британський індекс FTSE 100 майже не змінився, як і французький CAC 40, німецький DAX додав 0,2%. При цьому іспанський IBEX 35 впав на 0,5%, італійський FTSE MIB – на 1%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua