0 800 307 555
0 800 307 555

Кабмін дав старт перевіркам облгазів Фірташа


Кабмін дав старт перевіркам облгазів Фірташа

Кабінет міністрів України офіційно звернувся до Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), з проханням провести перевірки всіх облгазів на дотримання законодавства.

Про це в Twitter повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

«Уряд офіційно звернувся до НКРЕКП з проханням провести перевірки всіх облгазів на дотримання законодавства. Це монопольна історія. З монополістами потрібно діяти жорстко, щоб вони не виходили за межі здорового глузду і закону. Всі, хто надає людям послуги, повинні поважати цих людей», – написав він.

Зазначимо, Кабінет міністрів минулого тижня створив робочу групу для перевірки компаній, що постачають газ для населення (облгази, газзбути), більшість з яких належить бізнесмену Дмитру Фірташу, через надмірні нарахування для споживачів у платіжках за газ.

У листопаді жителі України отримали платіжки за газ, суми в яких відрізнялися від вартості фактично спожитого ресурсу, а також, у багатьох випадках, в платіжках були враховані заборгованості за попередні періоди, про які споживачі нічого не знали.

В кінці листопада НКРЕКП заборонила облгазам проводити донарахування в платіжках за природний газ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:НКРЕКП
Опитування
В Контексті Finance.ua